• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Tolga BENLİ

Üyelik Girişi
OYUN SİTESİ
HAFTANIN KARİKATÜRÜ

Hakkımızda
     Sadece çalıştığım okulumun öğrencileri için değil, tüm ilçe, il ve hatta tüm Türkiye'deki ilkokullarda okuyan öğrencilerimizin İngilizcelerini eğlenerek, görsel, işitsel, testlerle, kısacası her yönden geliştirebilecekleri internet siteme hoşgeldiniz.

     2000 yılında devlet okulunda çalışmaya başlamadan önce edindiğim dershane (genel İngilizce, mesleki ingilizce, şirketlere özel eğitim), özel ders ve sonrasında dershanede bölüm başkanlığı deneyimleri edindim.

     Sonrasında devlet okullarında (İlköğretim-lise-ilkokul) üzerine katarak diğer değerli İngilizce öğretmeni meslektaşlarımından edindiğim tecrübelerimi teknolojiyi kullanarak bu sitemde göstermeye çalıştım. Eksiklerimi de sürekli tamamlayarak sitemi daha da kullanışlı hale getirmeyi görev ediniyorum.

      Bu sitede kendi çalışmalarım olduğu gibi arada da diğer İngilizce Öğretmeni arkadaşlarımın da paylaşımlarını (genel olduğu için) size sunuyorum. Kendilerine emekleri için teşekkür ediyorum.

      Ayrıca çalışmalarım sırasında sabrederek, zaman zaman vakit ayıramadığım oğlum Başar ve kızım Lara'ya teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum.


     Tolga BENLİ
     İngilizce Öğretmeni
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret152161
Saat
DÜNYA SAATLERİ


HAFTANIN KARİKATÜRÜ
Site Haritası
Takvim